PEUGEOT

Peugeot on visionääride poolt loodud perefirma. Algusest peale on Peaugeot’ nimi olnud tehnoloogilise tõhususe sünonüümiks ja demonstreerinud pidevalt erakordset uuendusvõimet. Peugeot’ ajalugu on sillutatud oluliste uuendustega.

Peugeot on alati olnud üks liidristest heitgaaside CO2 sisalduse vähendamise valdkonnas. Firma uuenduslikkust kehastavad suurepäraselt ka tugevad emotsioone ja elamusi pakkuvad ideeautod Onyx ja Exalt.

Peugeot sündis Ida-Prantsusmaal, ühendades seega endas ladinapärast emotsionaalsust ja saksapärast täpsust ja kvaliteeti.

Disainerid ja insenerid töötavad pidevad koostöös, et tagada Peugeot autode kassilik temperament, väljapeetud stiil, esmaklassiline kvaliteet ja perfektsus. Ratsionaalsuse ja emotsionaalsuse täiusliku tasakaalu tulemuseks on erakordsed autod. Peugeot inseneride looming pakub väärtuslikke ja stimuleerivaid sõiduelamusi, milles peegeldub selle brändi nõudlikkus igas aspektis. Vürtsi lisavad disainerite intensiivsed emotsioonid. Peugeot’ stiil on äratuntavalt unikaalne.

Peugeot on ülemaailmne bränd, mis on säilitanud oma Prantsuse juured ja meisterliku oskusteabe, tagades sealjuures prantsusepärase elegantsi ja leidlikkuse.

Pikaaegsete traditsioonide Peugeot’ jaoks on esmaklassiline kvaliteet enesestmõistetav nii toodete kui ka teenuste puhul. Pidev püüdlus suurema tõhususe poole tagab suurepärase kvaliteedi, mis tekitab kestva usalduse.

Elegantsed ja voolujoonelised siluetid, vormikad küljed, väljendusrikkad kassisilmi meenutavad tehnoloogilised esituled, detailse viimistusega esivõre, kolme küünisega Peugeot tagatuled. Ergonoomilised ja intuitiivsed interjöörid, milles on maitsekalt ühendatud tehnilisus ja sensuaalsus, inspireerivad detailid.

Esmaklassiline käitumine teel ning täpne ja dünaamiline juhitavus pakuvad rikastavaid sõiduelamusi. Peugeot’ juhtimine on eelkõige tunnetuslik kogemus. Sõiduelamuse muudavad veelgi mugavamaks ergonoomiline Peugeot i-Cockpit ja väike rool.

VIDEOD