Vaieldamatult oma klassi kõige ägedam kastikas ehk Mitsubishi L200 Intense A/T aastalõpu ERIPAKKUMINE laoautodele 31500.- 

Alates 1. jaanuarist 2018 on Mobile Autokeskus ametlik Mitsubishi edasimüüja.

Mobile Autokeskuse meeskonnal on 20 aastat kogemust autode müügis ja teeninduses. Tänu pikaajalisele kogemusele suudame pakkuda teile parimat autoostu kogemust.

Mobile Autokeskuses tegutsevad koos Mitsubishi müügisalong, Mobile.ee tellimiskeskus, Mobile.ee kasutatud sõidukite müügisalong.  Uus mitmekülgne müügisalong võimaldab veelgi tõsta teenindustaset, suurendada klientide usaldust ning pakkuda terviklahendusi. Tagame Teile kindlustunde ja meelerahu.

Tere tulemast!

MITSUBISHI MOTORS

Mitsubishi mudelivalikut iseloomustab Jaapani päritolu, unikaalne segu meeleolukast ja inspireeritud disainist ning vastupidavus. Mitsubishi autod on mõeldud ennekõike peredele, kuid ka neile, kes otsivad suuremaid kiirusi ning meeldejäävalt ekstreemseid sõite.

Autotööstuse tulevik on saastevaba ja vaikne, seda tõestab ka Mitsubishi oma elektriautoga Mitsubishi i-Miev.

Mitsubishi Motorsi eesmärk on rikastada inimeste elu, pakkudes meeldivat ja turvalist sõidurõõmu läbi kvaliteetsete sõidukite. Siiski on autotootmise argipäev otseselt seotud ka pideva vajadusega innovaatilise arendustöö järele, et kahjustada ei saaks kogu ühiskonnale oluline väärtus – puhas keskkond. Mitsubishi Motors mõistab oma ühiskondlikku vastutust, arendab enam keskkonda säästvaid sõidukeid ning kasutab materjale, mida saab ümbertöödelda ja uuesti kasutada.

Mitsubishi Motors võtab meie planeedi tervist tõsiselt. Nad uurivad iga aspekti oma äris, aerodünaamiliste kütusesäästlike sõidukite disainimisest kuni heitkoguste vähendamiseni nende tehastes. Mitsubishi võtab ka vastutuse sõidukite käitlemise eest tema elutsükli lõpus. Samuti võtavad nad tagasi ja taaskasutavad vanemad sõidukid. Lisaks töötavad selle nimel, et tulevikus saaks isegi suuremat osa autost taaskasutada.

Mitsubishi Motors kasutab tipptasemel tehnoloogiat, et vähendada jäätmeid ja energia kasutamist, parandades samal ajal oma toodete kvaliteeti. Disainerid nende Jaapani tehases saavad luua ja “sõita” virtuaalsete autodega realistlikel teedel. See säästab energiat, materjale ja kütust, mis on vajalikud täissuuruses prototüübi ehitamiseks ja katsetamiseks. Üks paljudest uuenduslikest muudatustest nende protsessides oli üleminek veepõhistele värvidele. See on peaaegu kõrvaldatud raskemetallide jäätmevette paiskamise värvimisetapis.

VIDEOD